“Özgür Eller 2” Atölye Çalışması

K.T.Eğitim Vakfı’nın 2’cisini düzenlediği “Özgür Eller 2” atölye çalışması ve ‘Kişilik Gelişiminde Çocukluk Döneminin Etkisi konulu eğitim semineri 12 Mayıs 2018 Cumartesi günü Hidden Garden salonunda 09:30 – 16:30 saatleri arasında gerçekleşti. KTEV Mütevelli Heyeti Üyesi Berna Yılmazoğlu Özdoğa açılış konuşmasında katılımcı öğretmenlere gün içerisinde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında açıklayıcı bilgiler aktarmış ve katılımlarından dolayı teşekkür etmiştir.

Etkinlikte okul öncesi eğitim ve öğretimlerinde  kullanılan destekleyici ürünlerin ve eğitici oyuncakların, yararları uzmanlar tarafından uygulamalı olarak anlatılmıştır. Ayrıca uygulamalı atölye çalışmaları ile öğretmenlerin kendi yetenek ve becerileri doğrultusunda çalışmalar yapılmıştır.

Etkinliğin ikinci bölümünde, Uzman Klinik Psikolog ve Pedagog Özlem Özden Tunca tarafından “Kişilik Gelişiminde Çocukluk Döneminin Etkisi” konulu seminer verilmiştir.

Etkinlikte ürünleri ile katıllan FİLA, BIGPOINT, BİLGİ DAĞITIM, LİSANS ve OKUL YAPI firma temsilcileri ile Türkiye genel ürün tedarikçisi ORAY OFİS katılmıştır.

Etkinlikte katılımcı öğretmenlere katılım belgeleri ve eğitim sertifikaları KTEV Mütevelli Heyeti Üyesi Berna Yılmazoğlu Özdoğa ve Oray Ofis temsilcisi Aydın Turan tarafından takdim edilmiştir. Katılımcı eğitmenler arasında yapılan çekilişte İstanbul tatilini, Nazan Yücetürk, I-Phone cep telefonunu, Fehim Güler ve I-Pad Yasemin Düzcan kazanmıştır.

KTEV MÜDÜRİYET